604 531 807 ul. Piwna 25/6, 30-527 Kraków, Magazyn: ul. Szkolna 19, 34-120 Zagórnik

O nas

Przedsiębiorstwo Pordukcyjno Handlowe Fluvius zostało założone w 2011 r. i od tego czasu prężnie działa na rynku producentów oraz dystrybutorów armatury sanitarnej w Polsce jak i za granicą. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.
      

W pierwszych latach działalności asortyment firmy stanowiły głównie syfony oraz kratki kanalizacyjne. W miarę rozwoju firmy asortyment produktów znacznie się poszerzył, dzięki produkcji nowych artykułów, oraz rozwinięciu współpracy  z innymi producentami armatury grzewczej i sanitarnej. Unowocześnienie  parku maszynowego, pozwoliło nam poszerzyć skalę produkcji.  Postanowiliśmy skupić się na produkcji drobnych detali  instalacyjnych stanowiących uzupełnienie oferty producentów armatury sanitarnej. Dzięki takiej strategii w naszym asortymencie znajdują się między innymi takie grupy produktów jak szeroka gama pokręteł do baterii, rozet ozdobnych, łączników rurowych, przyłączy WC.  
      

Mając na uwadze zmiany zachodzące na rynku i pojawiające się nowe rozwiązania posiadamy grupę sprawdzonych partnerów handlowych wśród producentów armatury sanitarnej, grzewczej i kanalizacyjnej oraz odbiorców na terytorium całej Polski. Dzięki przyjętej strategii długoterminowego rozwoju i otwartości na nowych partnerów mamy możliwość zaproponowania bardzo konkurencyjnych warunków sprzedaży. Wśród, których można wyliczyć: atrakcyjny kredyt kupiecki, szybkość realizacji zamówienia, możliwość wymiany towarowej oraz niskie ceny produktów.
        

Naszym priorytetem jest zapewnienie produktów o sprawdzonej, najwyższej jakości, szerokiej  i różnorodnej oferty, dostępności towaru oraz co najważniejsze zadowolenia klienta. Przykładamy dużą wagę do terminowości dostaw na terenie całego kraju, przy pomocy najsolidniejszych firm spedycyjnych lub własnego transportu. 
      

Aby usprawnić współpracę wprowadziliśmy nowoczesny system zamówień wprost ze strony internetowej dzięki któremu w kilka minut otrzymamy od Państwa zamówienie i ropoczniemy proces dostarczenia go do siedziby Państwa firmy.
      

Serdecznie zapraszamy do współpracy, odpowiemy na każde zapytanie mailowe.

NASZA OFERTA

W ofercie naszej firmy znajdują się wszelkiego rodzaju urządzenia i akcesoria, niezbędne do wykonania instalacji sanitarnych.